O mnie

YVA. HAT.

Witaj

Jestem pasjonatką i promotorką prowadzenia świadomego, odpowiedzialnego stylu życia. Uwielbiam gotować i staram się być ARTYSTĄ w kuchni kreującym nieustannie nowe kompozycje smakowe.
Kocham jeść, poznawać NOWE i odnajdować w tych kreacjach radość.
Propaguję weganizm, którego jestem entuzjastką od lat.
Nie jestem natomiast ani lekarzem, ani dietetykiem. Bazuję na moich doświadczeniach z dietą roślinną i nimi właśnie chcę się z Tobą podzielić.
Nigdy nie pomyślałabym, zostanę weganką; pochodzę z rodziny, w której stosowano dietę mięsną,jak zresztą w większości domów polskich. Jako młoda osoba nie interesowałam się też tymi kwestiami. Ale w pewnym okresie mego życia nastąpił niespodziewany zwrot. Poznałam wykłady prof. Waltera Veitha – specjalisty fizjologa żywienia. I… dosłownie przeżyłam szok. Wtedy właśnie zrozumiałam, że najbardziej optymalną dietą, jest roślinna, a ja niszczę swoje zdrowie najbardziej inwazyjnymi produktami mięsnymi. Decyzja była natychmiastowa: radykalna zmiana,
przejście na wegetarianizm, a później – weganizm. Dzielenie się nim oraz zasadami zdrowego spełnionego życia ,stało się moją pasją.
Znajdziesz tu nie tylko przepisy kulinarna, ale także artykuły i prezentacje multimedialne dot. rozmaitych aspektów zdrowia oraz pokazy gotowania pełnowartościowych dań. A zatem zapraszam do stołu!:)

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!